Topic: Játékokról,DBO-ról... DUMA :D  (Read 21918 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Játékokról,DBO-ról... DUMA :D
« Reply #125 on: July 16, 2014, 02:32:01 AM »
    • View Profile
    • Absint Child Website
  • It's over 9000!!
Senki se mondta szerintem hogy Júliusba lesz DBOR, vagyis ők nem mondták, mások meg csak találgatnak.
Ugyan kérlek, anno is suli közbe kenytük neki, meg meló közben. Szóval most is igy lesz. Nem nagy dolog :)
Meg tán egyik srác a bétával kész van, és hétvégén meg is ossza a fájlokat. Ime video, igaz ez nem DBOR...https://www.youtube.com/watch?v=aCtwgrQOOzk

« Reply #126 on: July 16, 2014, 04:18:57 AM »

Offline atigoku

• 1 Dragonball
  • Honor: 0 / 0
    • View Profile
Na igy már mindjárt más  ;D

« Reply #127 on: July 21, 2014, 11:57:12 PM »

Offline Allaris

• 2 Dragonballs
  • Honor: 4 / 0
    • View Profile
  • The blade is the only way.
Itt Európában az lesz még lehetséges probléma, hogy ha a szeró tényleg Ausztráliában lesz, akkor a fizikai távolság kb a duplája a taiwaninak.

Taiwan - Budapest: ~8800 km
Ausztrália - Budapest: ~15460 km

Persze gondolom a lagba több minden beleszámít, de azért ez ütős  ;D

Esetleg erre lehetne megoldás egy EU vagy akár magyar szeró.
The penetrating brilliance of swords, wielded by followers of the Way, strikes at the evil enemy, lurking deep within, their own souls and bodies.

« Reply #128 on: July 22, 2014, 07:26:31 AM »

Offline egergely

• 2 Dragonballs
    • View Profile
  • I am a: Martial Artist
Itt Európában az lesz még lehetséges probléma, hogy ha a szeró tényleg Ausztráliában lesz, akkor a fizikai távolság kb a duplája a taiwaninak.

Taiwan - Budapest: ~8800 km
Ausztrália - Budapest: ~15460 km

Persze gondolom a lagba több minden beleszámít, de azért ez ütős  ;D

Esetleg erre lehetne megoldás egy EU vagy akár magyar szeró.

AMA1-ben kérdezte a szerver helyét valaki. 100% hogy angol szeró lesz, de hogy helyileg hol, azt nem tudják még. Meg elképzelhetőek más szerók is.

« Reply #129 on: July 28, 2014, 08:55:35 PM »
    • View Profile
    • Absint Child Website
  • It's over 9000!!
És ki mondta hogy Ausztráliában lesz? SonWest egyik topikba azt irta hogy lesz NA meg EU szerver. NA a tengerentúli playereknek mint a brazilok, chile, amerikaiak stb. EU pedig az ittenieknek. Mondjuk ez értelmesebb lenne. De szerintem nem lesz annyi player hogy 2 szervert inditsanak. De majd ez még a jövőben meglátjuk :)

« Reply #130 on: July 30, 2014, 11:46:12 PM »

Offline atigoku

• 1 Dragonball
    • View Profile
Na mikor lessz már valami hír hogy mikor jön ki vagy valami ?? :/

« Reply #131 on: July 31, 2014, 06:05:36 PM »

Offline Allaris

• 2 Dragonballs
    • View Profile
És ki mondta hogy Ausztráliában lesz? SonWest egyik topikba azt irta hogy lesz NA meg EU szerver. NA a tengerentúli playereknek mint a brazilok, chile, amerikaiak stb. EU pedig az ittenieknek. Mondjuk ez értelmesebb lenne. De szerintem nem lesz annyi player hogy 2 szervert inditsanak. De majd ez még a jövőben meglátjuk :)

Valahol olvastam, hogy az is elképzelhető, hogy ott lesz. Mondjuk valóban hülyeség lenne, mert akkor a játékosbázis 50%-a jól rácseszne  ;D
The penetrating brilliance of swords, wielded by followers of the Way, strikes at the evil enemy, lurking deep within, their own souls and bodies.

« Reply #132 on: August 07, 2014, 12:03:58 AM »

Offline atigoku

• 1 Dragonball
    • View Profile
Na mi lesz már ???? semmi video semmi hir róla lesz egyáltaláni valami belőle ???  >:(

« Reply #133 on: August 23, 2014, 06:35:15 PM »
    • View Profile
  • I am a: Crane Hermit
Már igazán kiadhatnák :'(

« Reply #134 on: August 23, 2014, 06:39:51 PM »

Offline RayMan

• 1 Dragonball
    • View Profile
Jaaj emberek türelem :D töltsetek le valamilyen játékot lehet az mmo vagy csak sima single csak foglaljátok le magatokat játszatok a barátaitokkal és kész nem kell ennyire türelmetlennek lenni ;)

NYUGI

« Reply #135 on: August 26, 2014, 07:45:05 PM »

Offline atigoku

• 1 Dragonball
    • View Profile
:/ de nekem nincs kedvem mással játszani már a naruto stom 3 is kipörgettem .. mar csak a dragonball t akarom játszani mikor lessz már  kész  :'(

« Reply #136 on: August 27, 2014, 07:54:31 PM »

Offline Allaris

• 2 Dragonballs
    • View Profile
Van itt a főoldalon egy számláló, hogy melyik országokból látogatják ezt az oldalt, csak sajna nem tudom, hogy lehetne egyéni megtekintésre leszűrni. A februártól augusztusig tartó időszak alatt valamivel több, mint 60 ezer látogatás jött EU-s vagy ahhoz közeli területről, de ennél valamivel több az Amerikai kontinensről jövő látogatás.
Ezt csak érdekességképp írtam, mert múltkor felmerült a DBOR facebook oldalon, hogy ki honnan játszana. Magyarországról amúgy 2824  :D

« Reply #137 on: August 29, 2014, 06:26:22 AM »
    • View Profile
Nem rossz a magyarországi adat,ebből már szép kis közösséget ki lehet majd alakítani a játékon belül is. :)
De ez a megjelenés valahogy nagyon nem akaródzik összejönni, pedig még év elején május vége június elejére tettem,de hát már szeptember a nyakunkon és semmi...  :(

« Reply #138 on: August 29, 2014, 06:01:13 PM »

Offline atigoku

• 1 Dragonball
    • View Profile
hét igen :) egy klánba én is bele ugranék :)
hat nem nem nagyon akar ki jönni ha szeptemberbe nem jön ki eladom a gépem és veszek Xboxot mert arra is van uj dragon ball és nem várok tovább erre mert lehet hogy majd jövő nyárra jön ki :(   >:(  >:(

Post Merge: August 29, 2014, 06:03:21 PM
meghat semmi olyan hirt nem adnak ami miatt felnézzek az oldalra csak képeket rak fel semmi izgi dolgot  >:(
« Last Edit: August 29, 2014, 06:03:21 PM by atigoku, Reason: Merged DoublePost »

« Reply #139 on: September 01, 2014, 03:12:50 AM »

Offline Allaris

• 2 Dragonballs
    • View Profile
Én elképzelhetőnek tartom a Halloween-i megjelenést, mert akkor állt le az eredeti szeró.

« Reply #140 on: September 02, 2014, 05:29:45 AM »
    • View Profile
    • Absint Child Website
  • It's over 9000!!
Magyarországról olyan sok? Szerintem az a számláló eléggé túloz. Mert max kb. 300 magyar player volt DBOban. Ez bizonyitsa is a DBO Kockák csoport is. Lehet hogy páran nincsenek benne a csoportba. De 80% magyar DBO player benne van. Eléggé lehetetlennek tartom a 2800-at :D

« Reply #141 on: September 03, 2014, 02:36:32 AM »
    • View Profile
  • Hungarian DBOR fan ^^
Ti nem kaptatok szívrohamot, mikor feljöttetek az oldalra, és megújult? :D azt hittem hogy lehet regisztrálni. :P
The Last Hungarian Saiya-Jin...

« Reply #142 on: September 07, 2014, 11:30:04 PM »

Offline Allaris

• 2 Dragonballs
    • View Profile
Ti nem kaptatok szívrohamot, mikor feljöttetek az oldalra, és megújult? :D azt hittem hogy lehet regisztrálni. :P

Kicsit megörültem, aztán láttam, hogy csak a weblapot alakították át. Amúgy meglepő, hogy vannak egészen "angoltalanul" hangzó szövegek (pl. "Battle Strong Enemies!"), pedig ausztrál aki csinálta.

Post Merge: September 07, 2014, 11:31:45 PM
Magyarországról olyan sok? Szerintem az a számláló eléggé túloz. Mert max kb. 300 magyar player volt DBOban. Ez bizonyitsa is a DBO Kockák csoport is. Lehet hogy páran nincsenek benne a csoportba. De 80% magyar DBO player benne van. Eléggé lehetetlennek tartom a 2800-at :D

Ja hát nem egyedi megtekintést jelent, hanem az össz oldalletöltést szerintem februártól kezdve vagy mikortól. De attól még lehet sok látogató, hogy nem játszottak vele. Most is sokan vannak csoportban, akik le is maradtak a DBO-ról, úgyhogy nem csak "öregek" lesznek  :D
« Last Edit: September 07, 2014, 11:31:45 PM by Allaris, Reason: Merged DoublePost »

« Reply #143 on: September 18, 2014, 07:22:12 PM »
    • View Profile
Semmi új hír?

« Reply #144 on: September 19, 2014, 07:19:20 AM »

Offline atigoku

• 1 Dragonball
    • View Profile
hat nem ugy tűnik mintha lenne uj hir :((((

« Reply #145 on: September 19, 2014, 03:58:00 PM »

Offline egergely

• 2 Dragonballs
    • View Profile
  • I am a: Martial Artist
Semmi új hír?

Elvileg már a fordításokba is belekezdtek és minden pénteken rövid hírt és képeket is közzétesznek, múlt héten volt az első kép, ma jön a második :D Szerintem már csak finomítgatják a játékot, hogy hibátlan legyen. Gondolom a mapok, mobok, küldik megvannak, csak még nem teljes, skilleket is átakarják nézni, biztos küldiket, a nyelvet és a többit is átnézik, mielőtt kiadják.

« Reply #146 on: September 24, 2014, 12:38:42 AM »
    • View Profile
    • Absint Child Website
  • It's over 9000!!
Képekből már le lehetett szűrni hogy a TMQ1-4 kész van meg még a Krakken is.

« Reply #147 on: September 24, 2014, 01:33:45 AM »

Offline Allaris

• 2 Dragonballs
    • View Profile
Képekből már le lehetett szűrni hogy a TMQ1-4 kész van meg még a Krakken is.

Azok mindig is kész voltak, hiszen benne vannak a kliensben :D A szervert kell leprogramozniuk  ;D

« Reply #148 on: September 25, 2014, 07:44:20 PM »

Offline Allaris

• 2 Dragonballs
    • View Profile
Illetve még önmagamnak válaszolva  ;D A skilleket is átírják valamennyire, meg a damage formulát is, úgyhogy biztos azt is sokat kell tesztelniük.

« Reply #149 on: September 26, 2014, 09:19:10 PM »
    • View Profile
    • Absint Child Website
  • It's over 9000!!
Akkor ugy mondom hogy szerverben már az is elérhető :D Na meglássuk ma mit mutatnak :D

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal