Topic: Bemutatkozások :)  (Read 9324 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bemutatkozások :)
« Reply #25 on: May 06, 2014, 05:34:13 AM »

Offline atigoku

• 1 Dragonball
  • Honor: 0 / 0
    • View Profile
Sziasztok attila a nevem a játékban csak atigoku volt a nevem amíg ment a dbo  :-\ . De pár napja rátaláltam az oldalra és látom hogy nemsoká lessz megint dbo. már nagyon várom mert ez a kedvenc játékom  ;D  kb mikorra várható???

« Reply #26 on: May 06, 2014, 08:37:08 AM »

Offline egergely

• 2 Dragonballs
    • View Profile
  • I am a: Martial Artist
Sziasztok attila a nevem a játékban csak atigoku volt a nevem amíg ment a dbo  :-\ . De pár napja rátaláltam az oldalra és látom hogy nemsoká lessz megint dbo. már nagyon várom mert ez a kedvenc játékom  ;D  kb mikorra várható???

Amikor bezárták a dbo-t, utána elkezdték ezt csinálni az angolok, akik azt mondják, legálisan csinálják, mert más jogok vonatkoznak db-ra, meg nem kérnek érte pénzt, stb. Elvileg a legális határon vannak még.
Ők sem tudják, mikor lesz kész, ami biztos, 1 hónappal indulás előtt közzéteszik, meg 2014 a tervezett indulás.

« Reply #27 on: May 06, 2014, 09:38:15 PM »
    • View Profile
Sziasztok én Franky86 vagyok 27 éves Tolna Megyéből nekem valószinűleg egy nagy élmény lesz a DBO mivel nem játszotam egyik Koreai szeron sem remélem mindent letudnak majd forditani angolra:) ez által senkinek se lesz problémája a küldetésekkel ha belekezdek a játékba szeintem csinálok majd gameplay videókat hogyan szenvedtem meg ilyesmi :D mindenesettre szívesebben játszok magyarokkal mind külföldiekkel :P remélem 2014 végére készen lesznek vagy ha nem az se baj minél több idöt fektetnek a játékba annál valószinübb hogy laggmentes lesz :) (Nekem is az lesz a célom hogy legalább a szupercsillagharcos kivánságom meglegyen majd Shenrontól)  :P

« Reply #28 on: May 18, 2014, 03:46:27 AM »

Offline sonji

• None
    • View Profile
  • Low-Class
Sziasztok nevem sonji. Tw és Hk-n is voltam.
28 éves Sopronban lakom. 3 müszakban dolgozom, de marad időm játszani.
Sok az ismerős név ahogy olvasom a forumot.
Remélem sokan vissza térünk majd.

« Reply #29 on: May 24, 2014, 07:53:28 PM »
    • View Profile
hellotok a Nevem Roland és nagyon várom a játékot nagy dbo fan vagyok ara volnék kiváncsi hogy mikor lehet jácani és hogy lehet megszerezni a játékok  ;D anyira jolene jácani vele  :-[

« Reply #30 on: May 25, 2014, 07:31:43 AM »

Offline egergely

• 2 Dragonballs
    • View Profile
  • I am a: Martial Artist
hellotok a Nevem Roland és nagyon várom a játékot nagy dbo fan vagyok ara volnék kiváncsi hogy mikor lehet jácani és hogy lehet megszerezni a játékok  ;D anyira jolene jácani vele  :-[

még csinálják, 2014 a tervezett indulás, de egyes hírek szerint június, júliusban lesz a béta és ha ezek gond nélkül mennek július végén indulhat a game :D

« Reply #31 on: May 25, 2014, 11:57:38 PM »

Offline Roli

• Moderator
  • 3 Dragonballs
  • Honor: 10 / 3
    • View Profile
  • tich mi hao 2 spik englus korektil pls
  • I am a: Turtle Hermit
Az a helyzet, hogy a dbor csapat videóira alapulva, két lehetőség merül fel.

1. kamu az egész project, és személyes célokból futtatják az oldalt, esetleg kicsalásból.
2. feltörték a dbor szerverét, és ellopták a source codet.

Ez abból jött, hogy nem rég posztolták ki egy fórumra a MÁR JÁTSZHATÓ DBO-t
Akárki aki letölti a klienst felmehet, és rohangálhat kokkarában, mert eddig jutottak jelenleg [2 HÓNAP ALATT !!]

A gond ezzel az egész szituációval csak az, hogy a két kliens [amit a videókban DBOR által megosztva láthattunk, és a másik amivel már lehet "játszani" is] teljesen ugyan olyan.

Mindenesetre érdekes helyzet.

« Reply #32 on: May 29, 2014, 01:23:43 AM »
    • View Profile
  • Hungarian DBOR fan ^^
linket tudnál adni amelyikkel lehetne játszani ún.? :D
The Last Hungarian Saiya-Jin...

« Reply #33 on: June 02, 2014, 05:11:14 AM »

Offline Allaris

• 2 Dragonballs
  • Honor: 4 / 0
    • View Profile
  • The blade is the only way.
linket tudnál adni amelyikkel lehetne játszani ún.? :D

Dragonball Online Kockái facebook csoportban fent van valahol a link, mert már magyarok is próbálkoznak a szeróval, csak nem tudom, hogy a legutolsó TW/HK kliens is ott van, vagy csak a legkorábbi bétaváltozat, amiben alig vannak dolgok. Ha működő szervert sikerül összedobniuk, akkor majd kipróbálom én is, bár jobban örülnék annak, ha ez a DBOR nem lenne kamu.

Át kell írni úgy a forráskódot, hogy jogilag ne legyen támadható a lopás (viszont azt csinálja, amit kell), szerintem ez lehet az egyik oka annak, hogy sokáig tart a DBOR csapat munkája. Csak idő kérdése mikor fedezi fel a Bandai vagy nem tudom ki a hivatalos jogutód, és ha a kód egyezik az ő szellemi tulajdonukkal, akkor simán leállíthatják az egészet. Bár ha jobban belegondolok, akkor ezt ugyanúgy megtehetnék a modellekre, mapokra és textúrákra hivatkozva is, azt pedig gondolom nem fogják "átrajzolni".
The penetrating brilliance of swords, wielded by followers of the Way, strikes at the evil enemy, lurking deep within, their own souls and bodies.

« Reply #34 on: June 03, 2014, 05:40:03 AM »

Offline Roli

• Moderator
  • 3 Dragonballs
    • View Profile
Bár ha jobban belegondolok, akkor ezt ugyanúgy megtehetnék a modellekre, mapokra és textúrákra hivatkozva is, azt pedig gondolom nem fogják "átrajzolni".

Ebben van igazság, azonban azt is számításba kell venni, hogy a DBOR a béta klienssel kezdte a munkát, és lassacskán építik fel a saját kliensüket, és ez mellé van grafikus dev is, aki elég ha egy keveset állít a modelleken, például az árnyalatot sötétíti, és így már nem nevezhető lopásnak, max módosításnak, ami nem elég a szerver bezáráshoz.

De a csapat nem hülye, biztos kitaláltak valamit ez ellen.

« Reply #35 on: June 03, 2014, 07:28:39 AM »

Offline Allaris

• 2 Dragonballs
    • View Profile
Ebben van igazság, azonban azt is számításba kell venni, hogy a DBOR a béta klienssel kezdte a munkát, és lassacskán építik fel a saját kliensüket, és ez mellé van grafikus dev is, aki elég ha egy keveset állít a modelleken, például az árnyalatot sötétíti, és így már nem nevezhető lopásnak, max módosításnak, ami nem elég a szerver bezáráshoz.

De a csapat nem hülye, biztos kitaláltak valamit ez ellen.

Igen, láttam, hogy van jogi felelősük (még anno dbocom-on írták a fejlesztőcsapat listáját), biztos vagyok benne, hogy mindent jó párszor át fognak nézni, mielőtt nyilvánosságra hoznák a dolgokat.
Viszont ha jól értettem a developer diary#1 cikkükben, akkor most már a régi, legutolsó TW/HK klienst használják a legkorábbi bétakliens helyett február vagy március óta, mert nem érte meg fáradni vele vagy ilyesmi. Vagy ezt rosszul tudom?
The penetrating brilliance of swords, wielded by followers of the Way, strikes at the evil enemy, lurking deep within, their own souls and bodies.

« Reply #36 on: June 03, 2014, 07:43:00 AM »

Offline Roli

• Moderator
  • 3 Dragonballs
    • View Profile
Nem olvastam végig, de szerintem úgy oldották meg, hogy a béta kliensből készítettek egy standalone szervert, azon teszteltek amit tudtak, aztán ahogy jöttek a hiányosságok, egyre fejlettebb klienseket használtak.

Nem igazán értek hozzá ezért kommentálni sem tudom jobban, de igen, most a legutóbbi TW/HK klienssel dolgoznak.

Annyit biztosan tudok, hogy DBOR nem kamu, 100% hogy játszható lesz.
És amennyiben nem 2k$/M a szerver ára, finanszírozni is lehet.

« Reply #37 on: June 03, 2014, 05:06:05 PM »

Offline Allaris

• 2 Dragonballs
    • View Profile
Nem olvastam végig, de szerintem úgy oldották meg, hogy a béta kliensből készítettek egy standalone szervert, azon teszteltek amit tudtak, aztán ahogy jöttek a hiányosságok, egyre fejlettebb klienseket használtak.

Nem igazán értek hozzá ezért kommentálni sem tudom jobban, de igen, most a legutóbbi TW/HK klienssel dolgoznak.

Annyit biztosan tudok, hogy DBOR nem kamu, 100% hogy játszható lesz.
És amennyiben nem 2k$/M a szerver ára, finanszírozni is lehet.

Én már ott tartok, hogy a régi bugos / unbalance-olt verzióval is tolnám, max tegyenek bele free skillresetet meg pár ingyen itemet, csak hadd toljuk újra  ;D

« Reply #38 on: June 20, 2014, 02:36:08 AM »
    • View Profile
Sziasztok a nevem Kovács József  26 éves vagyok Somogy megyében élek karakterem neve volt (lesz  ;D ) Senators valoszinüleg sokan ismertek nagyon sokat játszottam a DBO-val TW-n kezdtem de még az elején valamikor aztán játszottam HK-n is amelyik klánban voltam annál összetartóbb klánt nem láttam a neve nem fontos mert az változott párszor csak az a kemény mag nem aki öszetartotta az egészet remélem ha ebböl lesz valami akkor ez a klán ujra megalakul 

« Reply #39 on: June 21, 2014, 08:43:25 AM »

Offline Allaris

• 2 Dragonballs
    • View Profile
Sziasztok a nevem Kovács József  26 éves vagyok Somogy megyében élek karakterem neve volt (lesz  ;D ) Senators valoszinüleg sokan ismertek nagyon sokat játszottam a DBO-val TW-n kezdtem de még az elején valamikor aztán játszottam HK-n is amelyik klánban voltam annál összetartóbb klánt nem láttam a neve nem fontos mert az változott párszor csak az a kemény mag nem aki öszetartotta az egészet remélem ha ebböl lesz valami akkor ez a klán ujra megalakul

Üdv újra köztünk  ;)

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal